Profemed Lekarze Specjaliści

lekarze specjaliści > Profemed Lekarze Specjaliści

Profemed Lekarze Specjaliścicheck

Profemed Lekarze Specjaliści

adres:Al. Jerozolimskie 65/79 (VI piętro), Warszawa

telefon:22 33 22 844

www:www.profemed.pl

 www.profemed.medserwis.pl

e-mail:cc_profemed@luxmed.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek 8:00-20:00, sobota 8:00-16:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyChirurdzyChirurgia naczyniowaDermatolodzyDietetycyEndokrynolodzyGastrolodzyGenetykaGinekolodzyHematolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLekarze medycyny rodzinnejNefrolodzyNeurochirurdzyNeurolodzyOkuliściOnkolodzyOrtopedziPediatrzyProktolodzyPulmonolodzyReumatolodzySeksuolodzyTrycholodzyUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

O Profemed


Marka PROFEMED Lekarze Specjaliści powstała z myślą o osobach, które chcą korzystać z prywatnej opieki zdrowotnej bez konieczności wykupywania abonamentu medycznego. Możliwość udania się na konsultację z wybranym specjalistą w dogodnym terminie pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia oraz reagować odpowiednio wcześnie w przypadkach jego nagłego pogorszenia się. Pacjenci korzystający z konsultacji z lekarzami PROFEMED oszczędzają dodatkowo swój czas dzięki telefonicznej rezerwacji wizyt bez konieczności wcześniejszego udawania się do placówki.

W placówce zlokalizowanej w samym centrum Warszawy przy Al. Jerozolimskich 65/79 na pacjentów czekają m.in. okulista, kardiolog, ginekolog, ginekolog-endokrynolog, laryngolog, alergolog, dermatolog, ortopeda, internista, chirurg ogólny, chirurg naczyniowy i urolog. W placówce można także wykonać m.in. badania USG, tomografię optyczną siatkówki oraz laseroterapię siatkówki.

Standardy opieki świadczonej przez specjalistów PROFEMED oparte są na wieloletnim doświadczeniu lidera prywatnej opieki medycznej - Grupy LUX MED, której marka ta jest częścią.

Zapraszamy do PROFEMED! Rezerwacja wizyt: 22 33 22 844.

(Na tym samym piętrze budynku pacjenci mogą skorzystać także z usług PROFEMED Medycyna Estetyczna oraz PROFEMED Lekarze Specjaliści).

Galeriaic_at

1 2 3 4

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl