Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solutions

lekarze specjaliści > Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solutions

Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solutionscheck

Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solutions

adres:ul. Szczepankowo 94A, Poznań

telefon:510 211 836, 61 85 11 338

www:www.dermasolution.pl

e-mail:biuro@dermasolutions.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Od poniedziałku do piątku: 09:00 – 20:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyDermatolodzyDietetycyMedycyna estetycznaMedycyna holistycznaModelowanie sylwetkiOnkolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Klinika medycyny estetycznej Derma Solutions - posiadamy ponad 13-letnie doświadczenie w medycynie estetycznej, chirurgii i kosmetologii, które wspieramy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Zawsze poszukujemy prawdy, aby zrozumieć, świadomie wybrać wspólnie z naszymi klientami i zastosować optymalne dla nich rozwiązania. Miarą naszego sukcesu i końcowym efektem naszego wysiłku jest ilość nowych klientów, którzy pozostają naszymi stałymi klientami.

Tekst od naszego zespołu zabiegowego:

Myślimy o tym, jak będziesz wyglądać jutro, za 10 czy 20 lat. Myślimy za Ciebie i wskazujemy metody, które będą w Twoim przypadku najodpowiedniejsze. Naszą specjalnością jest medycyna estetyczna i kosmetologia. Jeśli dotąd troszczyłaś się o swoje ciało i o swoją skórę, podpowiemy co jeszcze lepszego możesz uczynić, a czego powinnaś unikać. Jeśli mało uwagi poświęcałaś ciału, odpowiemy jak teraz możesz to poprawić, skorygować. Jeśli nie wiedziałaś jak należało to robić, nic nie jest stracone – zawsze można to zrobić znacznie lepiej.

Jeśli zastanawiasz się czy to może zaszkodzić, zapewniamy, że nas też nie interesują metody wątpliwej jakości bądź niosące istotne ryzyko.

Jeśli obawiasz się kosztów zdziwisz się, jak niewiele można wydać, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Jeśli chcesz się czuć komfortowo i wyjątkowo, to jest to właściwy adres – Klinika medycyny estetycznej Derma Solutions, Poznań Nowe Miasto, ul. Szczepankowo 94a. Serdecznie zapraszamy!

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl