Medigen Ośrodek Dawców Szpiku

lekarze specjaliści > Medigen Ośrodek Dawców Szpiku

Medigen Ośrodek Dawców Szpikucheck

Medigen Ośrodek Dawców Szpiku

adres:ul. Morcinka 5, paw. 19, Warszawa

telefon:22 638 35 38

www:www.medigen.pl

e-mail:medigen@medigen.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

Godziny pracyic_i

8-18, od poniedziałku do piątku. W szczególnych wypadkach możemy umówić się telefonicznie na dowolną godzinę dowolnego dnia tygodnia.

Nasi lekarze specjaliściic_i

GenetykaHematolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Medigen Sp. z o.o. Podmiot Leczniczy spełnia wyjątkową i unikalną misję na rzecz chorych na białaczki. Medigen to nie tylko podmiot leczniczy wykonujący skomplikowane i trudne badania diagnostyczne. To także nieformalne biuro spraw pacjentów zajmujące się wszelkimi problemami, na jakie napotykają chorzy i ich bliscy. Medigen Sp. z o.o. Podmiot Leczniczy wykonuje szereg badań diagnostycznych służących zarówno leczeniu jak i profilaktyce.

Jako jedyne laboratorium w kraju posiadamy wszystkie certyfikaty (zobacz certyfikaty uzyskane przez Medigen Sp. z o.o. Podmiot Leczniczy) niezbędne w krajach Unii Europejskiej i innych do zapewnienia najwyższej jakości naszych usług. Profil badań przez nas wykonywanych wymaga najwyższych umiejętności. Są to badania które decydują o życiu pacjenta.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa biorcy i dawcy powstał międzynarodowy system akredytacji procesów dawstwa oraz pobierania szpiku. Według wytycznych międzynarodowych obowiązuje posiadanie certyfikatu EFI (European Federation of Immunogenetics) lub ASHI (American Society for Histocompatibility and Immunogenetics). Posiadana przez nas akredytacja daje gwarancję profesjonalizmu Podmiotu Leczniczego Medigen Sp. z o.o.

O naszej skuteczności świadczy ocena wyników naszej pracy co roku publikowana przez Poltransplant, który, w imieniu Ministerstwa Zdrowia, od 2001 roku organizuje konkursy na te świadczenia zdrowotne i ocenia naszą i innych pracę. Medigen jest najskuteczniejszym ośrodkiem dobierającym dawców do przeszczepu szpiku. Specjalizujemy się w najtrudniejszych doborach.

Posiadamy certyfikat ISO. Co roku, od początku działalności naszej firmy, bierzemy udział w międzynarodowej kontroli jakości oraz sprawdzamy nasze oznaczenia w Polsce. Posiadamy pozwolenie Ministerstwa Zdrowia (5 lat) na procedury i czynności w zakresie pobierania, przechowywania i testowania komórek i tkanek. Doborami dawców do przeszczepów zajmujemy się od początków historii polskiego przeszczepiania szpiku, zwłaszcza allogenicznego. Jesteśmy jej współtwórcami.

Galeriaic_at

1 2

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl