ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

lekarze specjaliści > ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urodycheck

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

adres:ul. Farysa 62 B, Warszawa

telefon:(22) 864-00-63, 510-103-473

www:www.esthetique.com.pl

 www.esthetique.medserwis.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Medycyna estetycznaModelowanie sylwetkiSzkolenia dla lekarzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

O nas


Katarzyna Mielechow zajmuje się kosmetyką od 1992 roku. Posiada prestiżowy międzynarodowy dyplom kosmetyczny CIEFEC. Legitymuje się również dyplomem pielęgniarki o specjalności ochrona zdrowia i pielęgnowanie chorych. W ciągu tych 15 lat zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania zabiegów. Indywidualne podejście do każdej osoby i właściwe dobranie zabiegów zapewnia znakomite rezultaty.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje doktor nauk medycznych Eugeniusz Mielechow, znany i popularny lekarz nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w całej Unii Europejskiej. Jest promotorem tych zabiegów w Polsce od 1996 r. Dr Mielechow zapewnia najwyższą jakość zabiegów bezoperacyjnej korekcji zmarszczek oraz powiększania i modelowania ust.

Państwo Mielechow stanowią dobrze dobraną parę, dzięki temu, że doskonale uzupełniają się umiejętnościami i doświadczeniem. Pacjent przed i po korekcji zmarszczek może poddać się odpowiedniej pielęgnacji, która znacząco zwiększa efektywność zabiegów medycyny estetycznej... Makijaż permanentny przed zabiegiem powiększania i modelowania ust sprawi, że usta będą miały wymarzony kształt i kolor...

Państwo Mielechow bywają często zapraszani na międzynarodowe kongresy medycyny estetycznej i kosmetologii, gdzie prezentują swoje zabiegi.

Klientami gabinetu są również osoby znane z telewizji i pierwszych stron gazet. Lokalizacja gabinetu sprawia, że dojazd do nas od centrum miasta zajmuje 10–15 min. samochodem. Przy gabinecie jest parking dostępny tylko dla klientów.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl