Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii

lekarze specjaliści > Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii

Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologiicheck

Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii

adres:ul. Sienna 4/1, Szczecin

telefon:+48 91 812 15 41, +48 607 236 896

www:www.klinikakoryzna.pl

 www.klinikakoryzna.medserwis.pl

e-mail:gabinet@klinikakoryzna.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia szczękowaDentystaImplantologiaProtetykaStomatolodzyStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje dodatkoweic_i

medserwis.pl
Dr n. med. M.Sc. Master of Oral Implantology Kacper Koryzna
Absolwent PAM w Szczecinie i Uniwersytetu Goethego otrzymał prestiżowy i najwyższy tytuł w dziedzinie implantologii stomatologicznej na świecie Master of Science in Oral Implantology. Wykwalifikowany specjalista z wieloletnią praktyką w dziedzinie implantologii, regeneracji i przeszczepach kości oraz protetyce 3D. Ogromne doświadczenie, wiedza zawodowa, profesjonalizm to gwarancja osiągniecia pożądanego efektu. Jego praca to pasja którą konsekwentnie realizuje szkoląc się za granica i wykorzystując najbardziej zawansowane technologie na świecie.

Na Uniwersytecie Goethego studiują lekarze z całego świata z ogromną wiedzą i doświadczeniem którzy spełniają wygórowane standardy i umiejętności implantologiczne. Tytuł otrzymują najlepsi z najlepszych. Studia, prowadzone są m.in. przez twórcę innowacyjnego, naśladowanego na całym świecie, systemu implantologicznego Dentsply Friadent Ankylos System- Profesora Dr. G.- H. Nentwiga. Otrzymało go w Polsce 20 lekarzy natomiast w woj. Zachodniopomorskim tylko dwóch.

Dyplom Master of Science of Oral Implantology dla dr Kacper Koryzny

15 marca 2013r. dr. Kacper Koryzna otrzymał prestiżowy i najwyższy tytuł w dziedzinie implantologii stomatologicznej na świecie "Master of Science of Oral Implantology". Na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem studiują lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem którzy spełniają wygórowane standardy i umiejętności implantologiczne. Tytuł otrzymują najlepsi z najlepszych. Studia, prowadzone są m.in. przez twórcę innowacyjnego, naśladowanego na całym świecie, systemu implantologicznego Dentsply Friadent Ankylos System- Profesora Dr. G.- H. Nentwiga.

zdjecie

Dyplom Master of Science of Oral Implantology otrzymało go w Polsce 15 lekarzy natomiast w woj. Zachodniopomorskim tylko dwóch. Odpowiednia wiedza ,znajomość systemów implantologicznych poparta doświadczeniem pozwala na stosowanie tylko sprawdzonych metod leczenia popartych wieloletnimi badaniami.

Certyfikaty Master of Science of Oral Implantology Kacpra Koryzny
Certyfikaty do obejrzenia na naszej stronie klinikakoryzna.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl