Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii

lekarze specjaliści > Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii

Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologiicheck

Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii

adres:ul. Sienna 4/1, Szczecin

telefon:+48 91 812 15 41, +48 607 236 896

www:www.klinikakoryzna.pl

 www.klinikakoryzna.medserwis.pl

e-mail:gabinet@klinikakoryzna.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia szczękowaDentystaImplantologiaProtetykaStomatolodzyStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje dodatkoweic_i

Koryzna to profesjonalna Klinika Stomatologiczna w Szczecinie, oferująca kompleksową opiekę w zakresie leczenia i prawidłowej higieny jamy ustnej. W realizacji swoich usług kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych pacjentów i staramy się naszą pomoc dostosować do ich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami implantologii i stomatologii. Poza tym specjalizujemy się w chirurgii, protetyce, regeneracji kości oraz w stomatologii zapobiegawczej, czy leczeniu paradontozy. Naszymi Pacjentami są nie tylko dorośli, ale także dzieci – wszystkim zapewniamy przyjazną atmosferę i indywidualne podejście oraz staramy się, aby wykonywane przez nas zabiegi były na najwyższym poziomie. Dlatego stale dbamy o to, aby każdy każdy stomatolog z naszego gabinetu podnosił swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu stomatologii, implantologii i protetyki.

Jednym z naszych dentystów jest dr n.med. M.Sc. Master of Oral Implantology Kacper Koryzna, który otrzymał prestiżowy i najwyższy tytuł w dziedzinie implantologii stomatologicznej na świecie "Master of Science of Oral Implantology". Na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem studiują lekarze z dużym doświadczeniem, wyselekcjonowani pod kątem wiedzy i umiejętności, którzy spełniają wygórowane standardy.

Ten tytuł otrzymują tylko najlepsi z najlepszych. Studia są prowadzone między innymi przez twórcę innowacyjnego, naśladowanego na całym świecie, systemu implantologicznego Dentsply Friadent Ankylos System – prof. dr G.H. Nentwiga. Tytuł mistrzowski otrzymała grupa lekarzy z całego świata (w Polsce 20 lekarzy, natomiast w województwie zachodniopomorskim tylko dwóch). Odpowiednia wiedza i znajomość systemów implantologicznych poparta doświadczeniem, pozwala na stosowanie tylko sprawdzonych metod leczenia popartych wieloletnimi badaniami.

Serdecznie zapraszamy!

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl