Medical Hair & Esthetic

lekarze specjaliści > Medical Hair & Esthetic

Medical Hair & Estheticcheck

Medical Hair & Esthetic

adres:ul. Arabska 5, Warszawa

telefon:22 403 64 26, 695 938 094

www:www.chirurgiaestetyczna.pl

e-mail:warszawa@ChirurgiaEstetyczna.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Poniedziałek – Piątek: 8.30 do 19.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia naczyniowaChirurgia plastycznaFlebolodzyMedycyna estetyczna

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

medserwis.pl
Medical Esthetic – chirurgia plastyczna na najwyższym poziomie

Nowoczesna klinika chirurgii plastycznej Medical Esthetic powstała w Warszawie z myślą, aby zapewnić Pacjentom profesjonalną opiekę medyczną, bezpieczeństwo i optymalne warunki. Dokładamy wszelkich starań, aby operacje plastyczne przebiegały sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Komfort i zadowolenie Pacjentów są dla nas priorytetowe.

Kompetentny personel
Zespół kliniki tworzą wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie chirurgii estetycznej. Oddziałem kieruje dr Grażyna Nasińska-Jurek, która jako jedna z nielicznych chirurgów plastycznych w Polsce należy do elitarnej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS). Profesjonalizm, doskonały kontakt z pacjentem, umiejętność rzeczowego i zrozumiałego wyjaśnienia procedur związanych z zabiegami medycyny estetycznej oraz rzetelność i zaangażowanie – to najważniejsze atuty personelu Medical Esthetic, który dzięki swej kompetencji zdobywa zaufanie Pacjentów i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa.

Doskonałe wyposażenie
Klinika chirurgii plastycznej Medical Esthetic wyposażona jest w najlepszej jakości sprzęt, który zapewnia profesjonalny i bezpieczny przebieg operacji plastycznych. Blok operacyjny jest w pełni klimatyzowany. Znajduje się w nim specjalistyczny sprzęt do wentylacji pomieszczeń, certyfikowany system przesyłania gazów medycznych, sterylizatornia oraz najnowszy aparat anestezjologiczny marki Dräger z systemem kontroli przebiegu operacji Infinity®. Narzędzia do chirurgii plastycznej zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie na zamówienie Medical Esthetic.

Dogodna lokalizacja
Nasza klinika chirurgii plastycznej mieści się blisko centrum Warszawy, na Saskiej Kępie. Dzięki temu dojazd do Medical Esthetic jest szybki i łatwy, a przyjemna i spokojna okolica z pewnością umili pobyt w klinice. Pacjentom spoza stolicy zapewniamy transport i organizację pobytu.

Jeżeli decydują się Państwo na korzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, warto wziąć pod uwagę fachowość lekarzy, ich podejście do pacjenta, jakość sprzętu i warunki pobytu. Klinika Medical Esthetic, świadcząca usługi również w zakresie medycyny estetycznej, daje gwarancję świetnego wyboru.

Zapraszamy!

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl