Panoramik Centrum Diagnostyczne

lekarze specjaliści > Panoramik Centrum Diagnostyczne

Panoramik Centrum Diagnostycznecheck

Panoramik Centrum Diagnostyczne

adres:Świętokrzyska 18, Warszawa

telefon:22 418 24 09, 665 164 411

www:panoramikcd.com.pl

e-mail:kontakt@panoramikcd.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek - piątek: 8.00 - 20.00, sobota: 9.00 - 15.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Radiolodzy

Informacje dodatkoweic_i

PANORAMIK CENTRUM DIAGNOSTYCZNE jest wyspecjalizowaną i nowoczesną placówką która oferuje pełen zakres usług radiologii stomatologicznej i ogólnodiagnostycznej. Placówka usytuowana jest w centrum Warszawy przy ul. Świętokrzyskiej 18 (obok stacji Metro Świętokrzyska).

Po kilkunastu latach doświadczenia w zakresie współpracy z pacjentami nasza działalność opiera się na zasadach partnerstwa i jest realizowana w przyjaznej atmosferze, co jest podstawą długoterminowych i dobrych relacji. Nasze sukcesy mierzone są poprzez zadowolenie naszych pacjentów.

Naszym celem jest:

Wzmacnianie marki PANORAMIK CENTRUM DIAGNOSTYCZNE jako lidera w radiologii stomatologicznej na rynku warszawskim
Budowa marki PANORAMIK CENTRUM DIAGNOSTYCZNE jako firmy pracującej w oparciu o najwyższe standardy światowe w radiologii, której wyznacznikiem jest profesjonalizm, dobry jakościowo produkt w postaci zdjęcia spełniającego jak najwyższe cechy diagnostyczne, miła obsługa, szybki czas realizacji zdjęć.
Stawianie na profesjonalną obsługę pacjenta w zakresie informacji i komunikacji (otwartość, życzliwość i wysoka kultura obsługi pacjenta to nasza dewiza)
Systematyczne unowocześnianie sprzętu, technologii i infrastruktury
Zatrudnianie wysokokwalifikowanego zespołu.

Wszyscy pracownicy firmy PANORAMIK CENTRUM DIAGNOSTYCZNE przykładają ogromną wagę do tego, by świadczone przez nas usługi w pełni Państwa satysfakcjonowały. Ze szczególną starannością dbamy o szybką realizacje usług, aby pacjent jak najkrócej musiał czekać na wynik badania. Każde działanie w rozwoju placówki starannie analizujemy i planujemy, dbając o wysoką jakość wszystkich jego elementów, uwzględniając indywidualne wymagania pacjentów.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl