YONELLE Zwolińska Beauty Institute

lekarze specjaliści > YONELLE Zwolińska Beauty Institute

YONELLE Zwolińska Beauty Institutecheck

YONELLE Zwolińska Beauty Institute

adres:ul. Gen. J. Zajączka 9a, Warszawa

telefon:(22) 330-90-35

www:http://instytut.yonelle.pl/oferta/medycyna-estetyczna/

 www.yonelle.medserwis.pl

e-mail:medispa@yonelle.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Medi Spa: pon,śr: 12.00-20.00, wt,czw: 8.00-20.00, pt: 8.00-16.00, wybrane soboty 9.00-15.00,

YONELLE Zwolińska Beauty Institute: pon - pt: 8.00 - 22.00, sob: 9.00 - 17.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

DermatolodzyDermatolodzy estetyczniMedycyna estetycznaModelowanie sylwetki

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

O nas


YONELLE Zwolińska Beauty Institute to kolejny, trzeci autorski projekt Jolanty Zwolińskiej - kreatorki kosmetycznych marek sukcesu (wcześniej Soraya, Dermika). Nowatorska, spójna koncepcja beauty powstała na bazie bogatego doświadczenia, osiągnięć najnowszej światowej wiedzy kosmetologicznej i współpracy z uznanymi ekspertami z zakresu kosmetyki, pielęgnacji i medycyny estetycznej.

W połowie października 2011r. YONELLE Zwolińska Beauty Institute zainaugurował swoją działalność otwierając Salon i Medispa na warszawskim Żoliborzu. Miejsce, od 9 lat bardzo dobrze znane, jako pierwszy Instytut Dermika Salon&Spa, przeszło do tego czasu kompletną metamorfozę. Zmieniło nie tylko nazwę, wnętrze i wyposażenie, ale także zaprezentowało innowacyjne i absolutnie niepowtarzalne menu zabiegowe. Gwarancją kontynuacji tego, co najlepsze, pozostała dotychczasowa właścicielka i zespół specjalistów.

W ramach stworzonej z rozmachem, kompleksowej idei YONELLE Zwolińska Beauty Institute funkcjonuje także dział Szkolenia i Konferencje z własną ofertą edukacyjną dla profesjonalistów (pozycje autorskie i zakupione na wyłączność za granicą) oraz beauty press centre dedykowane działaniom komunikacyjnym firm z sektorów ZDROWIE i URODA. Idealne na konferencje, śniadania prasowe, briefingi, spotkania biznesowe, prezentacje i promocje. Niespotykane w tego typu obiektach możliwości korzystania z bezpośrednio sąsiadującej strefy zabiegowej pozwolą zaprezentować i wyeksponować zalety wprowadzanych premier: produktów, zabiegów, urządzeń.

Istotą autorskiej, unikatowej koncepcji beauty jest połączenie w jedną, komplementarną całość wszystkich, znanych nam i zweryfikowanych pod kątem skuteczności, działań na rzecz PIĘKNA, które rozumiemy jako urodę, zdrowy, zadbany wygląd twarzy i ciała, dobre samopoczucie i pozytywną energię.

Nasze PRIORYTETY:

1. Łączenie technik i osiągnięć kosmetyki i medycyny estetycznej w spójne programy autorskie.

2. Weryfikacja efektywności działania i jakość wszystkich wprowadzanych do menu zabiegów i preparatów w wielokierunkowych testach aplikacyjnych. Dzięki temu klienci Instytutu YONELLE mogą mieć pewność, że otrzymują produkty o najwyższej skuteczności.

3. Poszukiwanie światowych nowości takich jak Med 2 Contour – najnowocześniejsze, jedyne w Warszawie urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej, którego skuteczność mamy udokumentowaną fotograficznie.

4. Poszerzanie menu o zabiegi i profesjonalne, światowe marki, w tym wybierane przez gwiazdy Hollywood.

5. Docenienie trendu wellness i kojącej, terapeutycznej roli dotyku drugiego człowieka. Mamy w ofercie masaże z całego świata, w tym najnowszy – Tsuboki – masaż punktów młodości na licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry, sprowadzony do Polski specjalnie dla klientów Instytutu YONELLE.

6. Indywidualne podejście do pielęgnacji każdego klienta – od etapu diagnozy poprzez ustalenie odpowiedniego programu pielęgnacji zabiegowej a skończywszy na zaleceniach podtrzymujących uzyskane efekty.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl