Polskie Towarzystwo Lekarskie

lekarze specjaliści > Polskie Towarzystwo Lekarskie

Polskie Towarzystwo Lekarskiecheck

Polskie Towarzystwo Lekarskie

adres:Al. Ujazdowskie 22/19, Warszawa

telefon:603 28 86 99, 22 628 86 99

www:http://www.ptl.org.pl

 www.ptl.medserwis.pl

e-mail:ptl@interia.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Informacje dodatkoweic_i

2 sierpnia 2019 roku w Klubie Lekarza przy ul. Raszyńskiej w Warszawie odbyła się uroczystość z okazji 90-lecia urodzin prof. dr. hab. Tadeusza Tołłoczki. W tej wspaniałej uroczystości uczestniczyła rodzina profesora, licznie zgromadzeni goście a także wiele osobistości związanych ze środowiskiem lekarskim i Polskim Towarzystwem Lekarskim oraz samorządem zawodowym.

Polskie Towarzystwo Lekarskie reprezentował prof. Waldeamar Kostewicz prezes PTL.

Prof. Tadeusz Tołłoczko podzielił się swoimi przemyśleniami na temat przemijania, medycyny, wspomniał o swojej karierze zawodowej jak również nawiązał do istoty samorządności lekarskiej.

Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego wraz z Sekretarzem PTL dr Marianem Baranieckim i skarbnikiem PTL dr Krystyną Podgórską-Baraniecką wręczyli dostojnemu Jubilatowi List Gratulacyjny z życzeniami.

PTL
200 lat, Panie Profesorze!

PTL

PTL

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl