MEGA-LENS Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki

lekarze specjaliści > MEGA-LENS Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki

MEGA-LENS Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówkicheck

MEGA-LENS Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki

adres:ul.Puławska 111a, Warszawa

telefon:22 114 01 11

www:http://www.megalens.com.pl

e-mail:megalens@megalens.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek: 10.00-18.00, sobota: nieczynne

Nasi lekarze specjaliściic_i

OkuliściSalony optyczne

Informacje dodatkoweic_i

Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna MEGA-LENS powstała w 1995 roku. MEGA-LENS specjalizuje się w diagnostyce, terapii i profilaktyce ambulatoryjnej w zakresie chorób oczu oraz zabiegach i operacjach okulistycznych.

Misją MEGA-LENS jest zapewnienie najwyższej jakości usług okulistycznych i optycznych. Głównym celem działalności jest świadczenie usług przy pomocy najnowszych technologii medycznych oraz identyfikacja potrzeb pacjentów wraz z ich realizacją, działania pro-zdrowotne i dzielenie się posiadaną wiedzą.
MEGA-LENS zajmuje się profilaktyką, leczeniem ambulatoryjnym, zabiegowym chorób oczu. Obecnie zajmujemy się diagnostyką i leczeniem takich schorzeń jak: AMD , jaskra, zaćma, retinopatia cukrzycowa, makulopatia cukrzycowa, DME, zez, zwyrodnienia siatkówki, zakrzep żyły centralnej siatkówki, stożek rogówki, zmiany na powiekach.
Zastosowanie w procesie leczenia nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań daje pacjentom szansę na wyleczenie, zatrzymanie szkodliwych procesów i uratowanie widzenia.
Funkcjonujące w placówkach salony optyczne pozwalają na zaproponowanie Pacjentom/Klientom kompleksowych i najnowocześniejszych rozwiązań dla komfortowego widzenia.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl