Instytut Diabetologii

lekarze specjaliści > Instytut Diabetologii

Instytut Diabetologiicheck

Instytut Diabetologii

adres:ul. Racławicka 129 lok 2U, Warszawa

telefon:505 795 484

www:www.instytutdiabetologii.pl

e-mail:instytut.diabetologii@instytutdiabetologii.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

DiabetolodzyDietetycyInterniściLeczenie otyłościPediatrzyPsycholodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Nauka i edukacja

Dzięki nauce, badaniom klinicznym, badaniom podstawowym prowadzonym na całym świecie możemy obiektywnie i bezstronnie poznać przyczyny wielu chorób, skuteczne metody ich leczenia, określić efekty prowadzonej terapii, działania leku, nowej insuliny. Można także poznać, jak poszczególne czynniki wpływają na stan zdrowia, jakie są czynniki ryzyka powikłań.

Dlatego chcielibyśmy udostępnić najnowsze doniesienia naukowe, dorobek naukowy osób kierujących Instytutem Diabetologii oraz rekomendować literaturę z zakresu diabetologii i psychologii klinicznej.

Edukacja

Edukacja w cukrzycy jest integralną częścią procesu leczenia, obecnie nazywana treningiem do życia w chorobie. Zawiera w sobie elementy wiedzy, treningu w zdobywaniu umiejętności potrzebnych w codziennym życiu w chorobie. Prowadzona indywidualnie lub w grupach rówieśniczych, kierowana do osób z nowo rozpoznaną cukrzycą jak i już chorujących, rodziców, dzieci osób dorosłych. Jest stale aktualizowana w świetle najnowszej wiedzy i badań naukowych.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl