MANDALA BEAUTY CLINIC

lekarze specjaliści > MANDALA BEAUTY CLINIC

MANDALA BEAUTY CLINICcheck

MANDALA BEAUTY CLINIC

adres:ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3, Poznań

telefon:61 833 08 81

www:www.mandalaclinic.pl

 www.mandalabeautyclinic.medserwis.pl

e-mail:klinika@mandalaclinic.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

9.00-17.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia plastycznaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniFlebolodzyGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiTrycholodzy

Informacje dodatkoweic_i

MANDALA BEAUTY CLINIC

Poznaj nasz zespół:

Dr Samir Ibrahim

Założyciel Mandala Clinic w Poznaniu oraz filii w Ammanie.

Jest specjalistą Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, Chirurgii Odtwórczej Włosów oraz Laserowej Ginekologii Estetycznej LVR. W ciągu kilkunastoletniej kariery zawodowej dr Samir wykonał tysiące zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej oraz chirurgii odtwórczej włosów. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonsrtukcyjnej jak również Estetycznej, a także Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery ISHRS). Jego pacjenci są kobietami oraz mężczyznami z różnych krajów, wywodzący sie z różnych sfer społeczeństwa, w tym również wiele znanych osobistości.

Dr Samir Ibrahim jest jedynym w Polsce certyfikowanym trenerem technik liposukcji Vaser Lipo i Cool Lipo oraz wykładowcą Annual Orlando Live Surgery Workshop. Do jego szczególnych osiągnięć należy nagroda za wykonanie pierwszego przeszczepu włosów w bliźnie oraz jeden z pierwszych przeszczepów włosów na klatce piersiowej.

Dr Tomasz Dydymski
Specjalista chirurgii plastycznej, w trakcie swojej 15. letniej pracyw oddziałach chirurgicznych wykonał szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Odbył stypendium w oddziale chirurgii plastycznej Cleveland Clinic w USA. Tam pod okiem prof. dr hab. Marii Siemionow przeszedł szkolenie z zakresu mikrochirurgii oraz przeprowadził szereg prac badawczych, które zaowocowały pracą doktorską. W 2005 rozpoczął specjalizację z chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju - kierownik specjalizacji prof. dr hab. K. Kobus - w 2009 r. otrzymał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.Od 2010 roku jest konsultantem ds. chirurgii plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Dr Małgorzata Czarniawska-Grzesińska
Lekarz dermatolog i wenerolog z wieloletnim stażem pracy zajmujący się również dermatologią estetyczną.Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Przez 20 lat nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie Wydziału Kosmetologii w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie i Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Autorka prac i publikacji naukowych. Aktywnie uczestniczy w sympozjach szkoleniowo-naukowych, kongresach i szkoleniach obejmujacych diagnostykę i leczenie stosowane w dermatologii oraz w dermatologii estetycznej.

Dr Wojciech K. Turkiewicz
Specjalista chirurg, w trakcie swojej wieloletniej pracy wykonał setki zabiegów chirurgicznych z zakresu chirurgii ogólnej, małoinwazyjnej, onkologicznej, transplantacyjnej oraz chirurgii naczyń żylnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, European Association for Endoscopic Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.Przez wiele lat pracowała w Poradni Chorób Naczyń Szpitala Wojewódzkiego oraz Specjalistycznego Centrum Diagnostyczno Leczniczego Bamberski Dwór w Poznaniu. W latach 2007-2010 odbył szkolenie specjalizacyjne w zakresie angiologii.

Mgr Angelika Kargulewicz
Dietetyk, obecnie doktorantka w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Dietetyki. Szczególne zainteresowania: zagadnienia związane z chorobami żywieniowo-zależnymi oraz zapobieganie tym chorobom poprzez odpowiednie, racjonalne żywienie; badania dotyczące wpływu składników odżywczych oraz produktów żywnościowych na stan odżywienia organizmu ludzkiego; badania dotyczące nie opisanych dotąd działań składników odżywczych.

Polub nas na Facebooku!
https://www.facebook.com/MandalaClinic

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl